Wyszukiwarka firm

Jeżeli chcesz dodać swoją firmę nawiązującą do tematyki strony zarejestruj się i dodaj ją do katalogu.

Firmy w bazie

Grupa Elcamp
Kraków - ul. Tyniecka 118 E
Telefon: tel. 12 276 90 06 mobile: 602 410 814Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze całej branży caravaningowej.

Akcesoria campingowe techniczne

Produkcja camperów / przyczep

Serwis camperow/przyczep

Sprzedaż camperów / przyczep

Wypożyczalnia camperów / przyczepPolar Sport
Kraków - ul. Sienna 15
Telefon: Tel. 887 22 42 49 Tel. (12) 422 42 49Nasza Firma POLAR SPORT rozpoczęła działalność w 1992 roku i w tym czasie wypracowała profil specjalistycznego sklepu outdorowego.
Wywodzimy się ze środowiska przewodników górskich i nadal aktywnie uprawiamy turystykę, dlatego też dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów.
Profesjonalizm zespołu pracujących tu ludzi to efekt zarówno wykształcenia, jak również pasji i zainteresowań turystyką, wspinaczką, nartami, rowerami itp., dzięki temu można u nas liczyć na fachową, rzetelną i miłą obsługę.

Akcesoria campingowe wypoczynkowe

Sklep internetowy

Sklep stacjonarny

Sprzedaż namiotów

Sprzęt i odzież turystycznaFresa Camp
Racibórz - ul.Zakładowa 2
Telefon: +48 32 750 65 09Nasza wypożyczalnia przyczep kempingowych i kamperów znajduje się na Śląsku w Raciborzu.

Wypożyczając przyczepę campingwą nie musisz wydawać wielkiej kwoty aby poczuć swobodę jaką daje podróżowanie przyczepą lub kamperem.

Zapraszamy do wynajmowania naszych przyczep kemingowych oraz kamperów.

Wypożyczalnia camperów / przyczepViva Camp
Dzierżoniów - ul. Kamienna 2
Telefon: 601 88 33 79Wynajem camperów VIVACAMP – Nowy wymiar podróżowania

 

Wypożyczalnia kamperów Vivacamp to firma rodzinna, która powstała z wielkiej pasji do podróżowania. Zainteresowaliśmy się camperami, bo zapewniają niesamowitą niezależność, swobodę podróży, elastycznego planowania, nie trzeba rezerwować miejsc noclegowych, wypożyczać dodatkowego sprzętu turystycznego, czy poszukiwać restauracji. Caravaning to WSZYSTKO posiada, poza tym oferuję możliwość bliskiego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi w dowolnie wybranym przez SIEBIE czasie i miejscu. Czy może być piękniej?

Sprzedaż camperów / przyczep

Wypożyczalnia camperów / przyczepMini Caravans
Lublin - ul. Diamentowa 2
Telefon: 505 600 105Mini Caravans

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy produkt przeznaczony na rynek europejski - Mini-caravan. Oferujemy różnorodne modele lekkich przyczep kempingowych przeznaczonych dla fanów kempingu i karawaningu, którzy szukają funkcjonalnej, łatwej w obsłudze i przede wszystkim nie zawodnej przyczepy o niskiej masie DMC.

Jakość konstrukcji i wyposażenie zapewnią komfort podróży i obozowania praktycznie w każdym miejscu.

 

Produkcja i serwis

Produkcja - Nasza fabryka i zespół konstruktorski mieści się w Preszowie na Słowacji. Składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów-pasjonatów, których priorytetem jest spełnienia najwyższych standardów europejskich. Dzięki takiemu podejściu posiadamy duże grono zadowolonych klientów z całej Europy. W produkcji naszych przyczep używamy materiałów najwyższej jakości, zgodnych z normami unijnymi. Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii i procesów produkcyjnych. Wszystkie nasze modele posiadają certyfikat zgodności (COC) oraz homologację na rynek europejski.

Jesteśmy w stanie poszerzać podstawową konfigurację przyczepy tak by zapewniała najwyższy komfort podróżujących. Dążymy do tego, abyście Państwo w najdalszych zakątkach Ziemii mieli, na niewielkiej przestrzeni, kawałek domu przy sobie.

Akcesoria campingowe techniczne

Produkcja camperów / przyczep

Sprzedaż camperów / przyczep

Wypożyczalnia camperów / przyczepEURO-flota
Warszawa - Aleja Wilanowska 43m48
Telefon: 601 222 355Nasza firma zajmuje się czarterem jachtów oraz wypożyczaniem sprzetu caravaningowego.

W naszej ofercie camperów znajdują sie 3 samochody campingowe Katamarano 1 w tym jeden z pakietem zimowym, 2 najnowsze kampery Burstner Argos Time A 650 i A 660 oraz Burstner IXEO TIME it650 z podwieszanym łóżkiem.
Od 2014 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Burstner i prowadzimy sprzedaż nowych samochodów oraz przyczep kempingowych firmy Burstner oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a takze sprzedaż części i akcesori kempingowych.
Zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się w miejscowości Pawłowo za Płońskiem położonej bezpośrednio przy drodze nr 7 Warszawa – Gdańsk.

Akcesoria campingowe techniczne

Serwis camperow/przyczep

Sprzedaż camperów / przyczep

Wypożyczalnia camperów / przyczepZ przyczepa pl
Reda - ul. Konwaliowa 33
Telefon: +48 884 713 713Jesteśmy małą wypożyczalnią, która mieści się blisko Trójmiasta w  mieście Reda. Powstaliśmy z chęci zarażania wolnością i swobodą w czasie wakacyjnych wojaży.

  Oferujemy Państwu wynajem  przyczep kempingowych  renomowanej  niemieckiej firmy Hobby - wiodącego producenta przyczep campingowych na świecie. Pojazdy wyprodukowane  są w wysokim standardzie, można nimi podróżować  w Polsce,  jak również w Europie. Prezentowane przyczepy są serwisowane i  należycie garażowane. Obecnie  do Państwa dyspozycji mamy dwie przyczepy 4 i 5 osobowe w atrakcyjnych cenach. Są to komfortowe,  wyposażone w akcesoria kempingowe domki na kółkach, dzięki którym zmienisz swój urlop w wakacyjną przygodę pełną wrażeń i doświadczeń nieporównywalnych do tych w apartamencie.Przyczepy kempingowe posiadają duże łóżko dwu-osobowe w sypialni oraz drugie w strefie dziennej- 2-3 osobowe (rozkładane), kuchnię , łazienkę (z wc chemicznym), dużą szafę ubraniową i mnóstwo szafek do przechowywania ubrań i pozostałych rzeczy. Oprócz tego każda przyczepa posiada ogrzewanie z rozprowadzeniem ciepła po przyczepie oraz zbiornik z bieżącą wodą. Dodatkowo wyposażone są w markizę lub przedsionek.

Mieścimy się 23 km od morza - jeżeli jesteś z innej części Polski, a zapragniesz przyjechać na Półwysep Helski to jest możliwość dostarczenia przyczepy w umówione miejsce (opcjonalnie).

Wypożyczalnia camperów / przyczep